Vas Vármegyei Szakképzési Centrum

OM kód: 203062/002 | 9500 Celldömölk Sági u. 65.

Vas Vármegyei Szakképzési Centrum Eötvös Loránd Szakképző Iskola

HírekKözérdekű adatokIDEIGLENES FELVÉTELI JEGYZÉKKRÉTA

Karrier

Összes karrierlehetőség

Tanügyigazgatási szakügyintéző

A Vas Megyei Szakképzési Centrum pályázatot hirdet tanügyigazgatási szakügyintéző munkakör betöltésére.

Állást hirdető szakképző intézmény

Vas Megyei Szakképzési Centrum

9700 Szombathely, Akaccs Mihály u. 8-10.

A meghirdetett állás

Jogviszony időtartama határozatlan
Foglalkoztatás jellege munkaviszony
Munkavégzés helye Vas Megyei Szakképzési Centrum központi szervezete
Feladat típusa tanügyigazgatási ügyintéző feleladatok ellátása
Illetmény A munkabér megállapítására, valamint az egyéb juttatásokra  a munka törvénykönyvéről szóló 2012. évi I. törvény rendelkezései az irányadók.
Elvárt képzettség pedagógus végzettség(főiskola vagy egyetem)
Betölthetőség időpontja azonnal
Jelentkezési határidő 2022.12.20.
Jelentkezés módja E-mailben a  rettegi.attila@vmszc.hu e-mail címen a benyujtandó dokumentumokat (lsd. lejjebb) elektronikus formában mellékelve.

 A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

  • A fenntartó részére információ- és adatszolgáltatások határidőre történő elkészítése, beküldése.
  • Az intézmények éves munkatervének előkészítése, ellenőrzése.
  • Tanév végi beszámolók előkészítése, begyűjtése.
  • Az intézmények tantárgyfelosztásának előkészítése, ellenőrzése.
  • A szakképző intézmények problémamentes, folyamatos működésének előkészítése, biztosítása, ellenőrzése, segítése.
  • Az iskolákban felmerülő problémák megismerése, feltárása, mérlegelése, megoldások, javaslatok megadása.
  • Érettségi vizsgák vizsgajelentéseinek begyűjtése
  • Beiskolázással kapcsolatos adatszolgáltatások
  • Adott tanév aktuális adatainak, felméréseinek előkészítése, bekérése, adatok feldolgozása, nyilvántartása.
  • Az elektronikus tanügyigazgatási rendszerrel kapcsolatos feladatok koordinálása, adatfeltöltés figyelemmel követése, ellenőrzése. aktualizálása és adattisztítása
  • Iskolai lemorzsolódások nyomon követése.
  • Tankönyv rendelések irányítása, nyilvántartása
  • Személyügyi kérdések koordinálása: tantárgyfelosztás alapján állások meghirdetése, nyomonkövetés, jelentkezések továbbítása intézményvezetők felé
  • Állami és önkormányzati kitüntetések: felterjesztések koordinálása
  • Alapító Okirat módosításának előkészítése
  • Intézményvezetői pályáztatás koordinálása
  • Továbbképzési programmal, beiskolázási tervvel kapcsolatos feladatok koordinálása.
  • Segítség nyújtása a Szakképzési Centrum szabályzatainak elkészítésében

Pályázati feltételek:

  • pedagógus végzettség(főiskola vagy egyetem),
  • Előny: hasonló munkakörben szerzett tapasztalat; pedagógus szakvizsga (közoktatási vezető vagy mérés-értékelés)
  • magyar állampolgárság,
  • büntetlen előélet,
  • cselekvőképesség.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • fényképes szakmai önéletrajz,
  • motivációs levél fizetési igény megjelölésével,
  • végzettséget igazoló okiratok másolata,
  • 90 napnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány a büntetlen előélet igazolására, valamint annak igazolására, hogy a pályázó nem áll foglalkozástól vagy tevékenységtől eltiltás hatálya alatt, amely a munkaviszony létesítését nem teszi lehetővé
  • nyilatkozat arról, hogy a pályázó hozzájárul teljes pályázati anyagának sokszorosításához, továbbításához, valamint személyes adatainak a pályázattal összefüggő kezeléséhez.

A pályázati kiírással kapcsolatosan  további információt Rettegi Attila főigazgató nyújt.

Jelentkezni az Állásverzum oldalán lehet.

Várjuk jelentkezését!

Partnereink

9500 Celldömölk Sági u. 65.

Telefon: +36 20/234-4265

E-mail: info@eotvoscell.hu

OM azonosító: 203062/002

Felnőttképzési nyilvántartás száma: E/2020/000175

2024Vas Vármegyei Szakképzési Centrum Eötvös Loránd Szakképző Iskola