SZC logo

Vas Vármegyei Szakképzési Centrum

OM kód: 203062/002 | 9500 Celldömölk Sági u. 65.

Intézmény logo

Vas Vármegyei Szakképzési Centrum Eötvös Loránd Szakképző Iskola

HírekKözérdekű adatokBEIRATKOZÁSKRÉTA

Hírek

2023. szept. 14.


Lukács-Renczes Tünde

  Tanévnyitó az Eötvösben

  A Vas Vármegyei Szakképzési Centrum Eötvös Loránd Szakképző Iskolában 2023. szeptember 1-jén tartottuk a tanévnyitó ünnepséget.

  Tanévnyitó az Eötvösben

  A Vas Vármegyei Szakképzési Centrum Eötvös Loránd Szakképző Iskolában 2023. szeptember 1-jén tartottuk a tanévnyitó ünnepséget. A nyári élmények felidézése után Hartai Cintia, iskolánk 3/11. B osztályos tanulója Bártfai Judit Tanévnyitó című versét szavalta el. Ezt követően Benkő Mátyás Varga Viktor Lehet zöld az ég . . . című dalával tette hangulatosabbá a tanévkezdést, majd Aczél Tamás Levél című számát adta elő, mellyel hangsúlyozta a család és a fiatalság fontosságát.

  Végül Enyingi Áron igazgató úr ismertette a tanévkezdéshez szükséges legfontosabb tudnivalókat. Kiemelte iskolánk gyermekcentrikusságát, valamint minél jobb tanulmányi eredmény elérésére ösztönözte a tanulókat. A megnyitó után a kilencedikes osztályok diákjai egy-egy fát ültettek az intézmény udvarán.

   

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  BEIRATKOZÁS

  BEIRATKOZÁS

  A Vas Vármegyei SZC Eötvös Loránd Szakképző Iskola a 2024/2025. tanévre beiratkozó tanulókat az alábbi időpontban várja: 2024.06.27. (csütörtök) 8.30-12.00. Helyszín: Vas Vármegyei SZC Eötvös Loránd Szakképző Iskola aula, 9500 Celldömölk Sági u. 65.

  2024. jún. 10.


  Enyingi Áron

  Erasmus + diákmobilitás intézményünkben 2024.

  Erasmus + diákmobilitás intézményünkben 2024.

  Iskolánk 12 asztalos és gépész tanulója két kísérőtanárral két hetes szakmai gyakorlaton vett részt Erdélyben, Sepsiszentgyörgyön az Erasmus + program keretében. A Európai Uniós pályázat biztosította az utazást, étkezést, szállást, kulturális programokat, továbbá költőpénzt is kaptak a résztvevők.

  2024. jún. 6.


  Sipos Lilla osztályfőnöki munkaközösség-vezető

  SZErethető MAtematika

  SZErethető MAtematika

  2024. május 16-án rendezték meg a 13. SZEMA vármegyei technikumi és szakképző iskolai matematika csapatversenyt. A 30 csapatos (20 technikumi és 10 szakképző iskolai) versenyen öt fordulóban mérkőztek meg egymással az iskolai csapatok, melyek mindegyikére 20 perc állt rendelkezésükre. Iskolánk technikumi csapata a Matematikai totó, ami NEM TOTÓ! feladatsort a 30 induló közül a legjobban oldotta meg (hibátlanul), ennek köszönhetően az összetett 3. helyet szerezték meg.

  2024. jún. 6.


  Lukács László igazgatóhelyettes


  Partnereink

  SZC logo

  Vas Vármegyei Szakképzési Centrum


  Vas Vármegyei Szakképzési Centrum Eötvös Loránd Szakképző Iskola

  9500 Celldömölk Sági u. 65.

  Telefon: +36 20/234-4265

  E-mail: info@eotvoscell.hu

  OM azonosító: 203062/002

  Felnőttképzési nyilvántartás száma: E/2020/000175


  2024Vas Vármegyei Szakképzési Centrum Eötvös Loránd Szakképző Iskola