SZC logo

Vas Vármegyei Szakképzési Centrum

OM kód: 203062/002 | 9500 Celldömölk Sági u. 65.

Intézmény logo

Vas Vármegyei Szakképzési Centrum Eötvös Loránd Szakképző Iskola

 • Hírek
 • Közérdekű adatok
 • FELVÉTELI
 • KRÉTA

Hírek

2023. szept. 14.


Lukács-Renczes Tünde

  Tanévnyitó az Eötvösben

  A Vas Vármegyei Szakképzési Centrum Eötvös Loránd Szakképző Iskolában 2023. szeptember 1-jén tartottuk a tanévnyitó ünnepséget.

  Tanévnyitó az Eötvösben

  A Vas Vármegyei Szakképzési Centrum Eötvös Loránd Szakképző Iskolában 2023. szeptember 1-jén tartottuk a tanévnyitó ünnepséget. A nyári élmények felidézése után Hartai Cintia, iskolánk 3/11. B osztályos tanulója Bártfai Judit Tanévnyitó című versét szavalta el. Ezt követően Benkő Mátyás Varga Viktor Lehet zöld az ég . . . című dalával tette hangulatosabbá a tanévkezdést, majd Aczél Tamás Levél című számát adta elő, mellyel hangsúlyozta a család és a fiatalság fontosságát.

  Végül Enyingi Áron igazgató úr ismertette a tanévkezdéshez szükséges legfontosabb tudnivalókat. Kiemelte iskolánk gyermekcentrikusságát, valamint minél jobb tanulmányi eredmény elérésére ösztönözte a tanulókat. A megnyitó után a kilencedikes osztályok diákjai egy-egy fát ültettek az intézmény udvarán.

   

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Pályaorientációs nap a Városi Általános Iskola tanulóival

  Pályaorientációs nap a Városi Általános Iskola tanulóival

  Egy napsütötte novemberi napon (2023.11.15-én szerdán) újra csillogó szemű gyermekek lépték át iskolánk kapuját. A Városi Általános Iskola felső tagozatos diákjai voltak ők. Mosolygós arcok, nevetés, hangzavar... és egy nagyon izgalmas verseny :) Tömören így lehetne jellemezni a Pályaorientációs Napot. De nézzük mi történt (a képek többet mondanak ebben az esetben is , mint száz szó).

  2023. nov. 16.


  Lukács-Renczes Tünde

  Izgalmas programokon vettek részt tanulóink

  Izgalmas programokon vettek részt tanulóink

  Iskolánk prevenciós programjában minden éven aktívan részt vesz a rendőrség, mely ezúttal kiegészült a büntetés-végrehajtás és a honvédség előadásaival, interaktív foglalkozásaival.  A november 15-én rendezett Pályaorientációs napon intézményünk diákjai a következő előadásokon vettek részt:

  2023. nov. 15.


  Sipos Lilla osztályfőnöki munkaközösség-vezető

  Ádventi jótékonysági gálaműsor

  Ádventi jótékonysági gálaműsor

  Ádventi jótékonysági gálaműsor.

  2023. nov. 15.


  KMKK


  Partnereink

  • Vas Megyei Szakképzési Centrum
  • König Kft.
  • Cellcomp Kft.
  • Park Inn Sárvár
  • JUFA Hotel Celldömölk
  • Ensana Health Spa
  • Ricsi Cukrászda
  • Mészáros Cukrászda
  • Innovatív Képzéstámogató Központ
  • Nemzeti Szakképzési és Felnőttképzési Hivatal
  • Oktatási Hivatal
  • Vas Megyei Kereskedelmi és Iparkamara
  • Nemzeti Agrárgazdasági Kamara
  • Vas Megyei Független Vizsgaközpont
  • Németh csomagolástechnika
  SZC logo

  Vas Vármegyei Szakképzési Centrum


   • Intézmény logo
   • Vas Vármegyei Szakképzési Centrum Eötvös Loránd Szakképző Iskola

    9500 Celldömölk Sági u. 65.

   • Telefon: +36 20/234-4265

    E-mail: info@eotvoscell.hu

    OM azonosító: 203062/002

    Felnőttképzési nyilvántartás száma: E/2020/000175


   2023Vas Vármegyei Szakképzési Centrum Eötvös Loránd Szakképző Iskola